Portfolio


Reference

„Děkuji paní Solničkové za návrh atypického prostoru pod schody. Na spolupráci jsem nejvíce ocenila komunikaci a preciznost práce. Doporučuji”
Prokopová, Česká Lípa
„Děkuji paní Solničkové za rady ohledně kuchyně s obývacím pokojem. Cením si variability a ochoty s kterou se mi věnovala. Měla jsem trochu strach, abych nevyhodila peníze, ale byla to opravdu dobrá investice. Službu doporučuji, byla jsem velice spokojená”
Ďurošková, Chrastava
„Na službě jsem nejvíce ocenil celkový výsledek, jak je bydlení uspořádáno. Služba splnila mé očekávání. Doporučuji.”
Ptáček, Stráž pod Ralskem
„Na paní Solničkovou jsem se obrátila, aby mi pomohla a poradila s dispozicí studentského pokoje. Se službou jsem moc spokojená”
Vráblová, Pihel
„Líbil se mi přístup ke klientovi. Vše bylo řádně prokonzultovano. Opravdu jsem velice spokojená a hlavně vše bylo z mé strany v naprostém klidu. Opravdu kdo nikdy nezkusil, neví o jak super zážitek přichází a už teď vím, že pokojíček nebyl poslední projekt, který pro nás Zdena dělala. Určitě doporučuji”
Magdalena Krejčová, Stráž po Ralskem


„Služby paní Solničkové rozhodně doporučuji. Spolupráce fungovala od samého záčátku. Vše probíhalo velice dobře. Bylo jednoznačné, že designérka má o práci zájem, baví jí a to přenáší i na klienta. Vše fungovalo jako rovnocenné partnerství v klidu a pohodě. Přístup je vysoce seriozní. Ocenila jsem flexibilitu, kreativnost, komunikaci, vstřícnost, profesionalitu.”Halíčková, Děčín
„Velice se nám líbilo, jak byl pokojíček vyřešen dispozičně, tím se jenom potvrdilo, jak byl skvělý tah pozvat si k plánování pokojíčku někoho zkušeného. Dále bychom vyzdvihnuli to, jak byly zpracovány všechny naše přání a požadavky. Paní Machaníčková je vždy dokázala přenést ještě na vyšší úroveň.Trochu jsme se báli, jestli to nebudou vyhozené peníze, jestli konečný návrh nebude takový, který bychom si mohli navrhnout sami. Tyto obavy se nepotvrdily a my rozhodně nelitujeme. Službu bych doporučila. Připadá mi lepší investovat peníze do bytového návrhu, než jen slepě kupovat kusy nábytku a doufat, že to nakonec bude hezké.”
Jana Víznerová, Benátky nad Jizerou