O mně

Poradím vám, jak nejlépe rozmístit nábytek, jak zařídit atypické prostory nebo úplně nové bydlení.

Jmenuji se Zdena Machaníčková (dříve Solničková) a skládání nábytku je moje vášeň, stejně jako kombinování barev. Jako interiérová designérka pomáhám lidem najít správnou dispozici a správné odstíny, aby se doma cítili pohodlně a uvolněně. Nejčastější se na mě obracejí lidé z Libereckého kraje, Středočeského kraje a z Prahy.

Jsem trochu interiérový chameleon


Myslím si, že barvy patří do života a že každá barva je krásná. Jen se musí správně použít a právě s tím vám pomohu. Že se vám líbí bílo-černá kombinace? To úplně respektuji a navrhnu interiér podle vašeho vkusu. A jen pro srovnání zpracuji verzi obohacený o barevný detail. Klienti jsou často velmi překvapení, že právě barvy udělají požadovaný wow efekt...a obvykle pak volí barevnější verzi.

Co mě baví?


Ráda tvořím rukama a kombinuji barvy. Užívám si, když se starší věci podaří vdechnout život a najednou v novém interiéru září. Myslím si, že není potřeba kupovat drahé designové kousky, aby se člověku žilo lépe. Také si užívám setkání s lidmi a svá večerní okénko, při kterých nesmí chybět caffé latté.

Budeme si rozumět?


U zařizování interiéru trvá spolupráce obvykle několik měsíců. Proto si moc cením, že jsem s mými klienty na jedné vlně. Při rozhodování na vás nespěchám, zato stále přináším nápady, které vás rychleji přiblíží k ideálnímu interiéru.

Moje vzdělání a kurzy

  •  Střední umělecko-řemeslná škola v Liberci
  • Technická univerzita v Liberci - obor technologie a navrhování
  • Design škola v Praze
  • Jsem členkou klubu interiérových designerů

Je to ono?

Chcete se zeptat na můj názor? Zjistit, kolik zhruba by stála úprava vašeho bytu? Nebo zkrátka jen oťuknout, jestli si sedneme? Zavolejte mi 725 716 676 nebo vyplňte nezávazný formulář.